web analytics

Kontak

Stuur ń boodskap

Kerkkantoor

Tel:012 809 0107 / 012 809 0445
Epos Kantoor: woord@ngtyger.com
Epos Ontvangs: ontvangs@ngtyger.com
Epos Finansies: finansies@ngtyger.com
Kantoorure:
Maandag tot Vrydag 08:00 – 14:00

Leraars

Dr. Zander vd Westhuizen: 082 883 2302/ zander@ngtyger.com
Ds. Karin Steyn: 082 498 9440 / karin@ngtyger.com
Ds. Wouter van Wyk: 072 225 7986 / wouter@ngtyger.com

Tiertjie Kleuterskool & Naskoolsentrum

Tel: 012 809 2884
Epos: tiertjie@ngtyger.com
Kantoorure:
Maandag tot Vrydag 07:30 – 16:00

Tygerpoort Kunsskool

Tel: 012 809 0107
Epos: kunsskool@ngtyger.com

Bankbesonderhede

Rekeningnaam Bank Tak Takkode Tipe rekening Rekeningnommer
NG Gemeente Tygerpoort ABSA Lynnwoodrif 632005 Tjek 163 058 0060