Bedieningspan

Dr Zander van der Westhuizen

Predikant (Kultuurargitek) / Bedieningspanleier / Uitvoerende beampte

DS KARIN STEYN

Predikant (Verhoudingsregisseur)

DS WOUTER VAN WYK

Predikant (Nuwe Generasie Gids)

PROP. OLGA LUDWICK

Kinderwerker

SONNIKA NEL

Lewensgids

Administratiewe span

NADIA LUUS

Finansiële bestuurder

PIETER SCHOEMAN

Fasiliteite bestuurder

EMSIE VAN EYK

Persoonlike assistent: Ds Wouter van Wyk

RIANA DE WET

Persoonlike assistent: Dr. Zander van der Westhuizen

LOUISE-MARI VAN ZIJL

Persoonlike assistent: Ds Karin Steyn

Media & gasvryheid span

LEON GROPP

Aanbieders en video redigering

ANIKE RALL

Grafiese ontwerp

LIZELLE SCHNEIDER

Kombuis en spyseniering

HENRé TRUTER

Klank en beeld

CHARLENE KNOX

Klank en beeld

JEANMONé TRUTER

Klank en beeld

Fasiliteite span

Sam Shongoane

Terreinwerker

William Molekoe

Terreinwerker

Roger Makhanya

Terreinwerker

Maria Mokoena

Skoonmaker

KLEUTERSKOOL

LIENKIE DE KOCK

Kleuterskoolhoof /Gr. RR onderwyseres – Skillie-klas

Ellanora Grobler

Administrasie / ontvangs

Nadia Conradie

Gr. R onderwyseres – Beertjie-klas / Naskooltoesig

Magriet Kruger

Gr. RRR onderwyseres – Bytjie-klas

Lize Waldeck

Gr. RRR Assistentonderwyseres

Corné Daffue

Gr. RRRR onderwyseres – Apie-klas

Selina Nthakga

Gr. R klasassistent / Naskooltoesig

Elisa Molakeng

Gr. RR klasassistent / Naskooltoesig

Lizzie Makhobela

Gr. RRRR klasassistent en naskooltoesig

Mia Janse van Vuuren

Naskooltoesig

Elizabeth Moloto

Kombuis

Nelly Buda

Skoonmaker

Venessa du Plessis

Debiteure

NASKOOL

IGNATIA VAN DER MERWE

Naskoolhoof & Gr.2 Naskooljuffrou

EMSIE VAN EYK

Gr.1 Naskooljuffrou

MIEKE VAN NIEKERK

Gr.1 Assistent

JANKE HARRIS

Gr.2 Naskooljuffrou

CHARLENE KNOX

Gr.3 Naskooljuffrou

LINDA GROBLER

Gr.4 Naskooljuffrou

NADIA DE KOCK

Gr.5-7 Naskooljuffrou

TENITA HARRIS

Loopjuffrou vir aktiwiteite

HENRé TRUTER

Ontvangs: Naskool en Kunsskool

CHARLOTTE LEDWABA

Skoonmaker

RIANA DE WET

Kunsskoolhoof / Onderwyseres: Klavier, blokfluit, dwarsfluit, musiekteorie

Raziela Kosterman

Onderwyseres: Viool, kitaar, ukelele

Lucia Poggenpoel

Onderwyseres: Sang, klavier

Michael Kitchener

Onderwyser: Kitaar, ukelele

Marita Mundt

Onderwyseres: Kuns

Ronelle Hartman

Onderwyseres: Kuns

Liezel vd Merwe

Onderwyseres: Moderne ballet, hip-hop

Anel Wood

Onderwyseres: Drama

Rensche Human

Onderwyseres: Kindermusik