Bedieningspan

Dr Zander van der Westhuizen

Predikant (Kultuurargitek) / Bedieningspanleier / Uitvoerende beampte

DR KARIN STEYN

Predikant (Verhoudingsregisseur)

SONNIKA NEL

Lewensgids

MARCO KOCH

Predikant (Kinderbediening)

Roeléne Botes

Kinderwerker

Administratiewe span

NADIA LUUS

Finansiële bestuurder


Johan Harris

Fasiliteite bestuurder

EMSIE VAN EYK

Persoonlike Assistent: Dr Karin Steyn & Ds Marco Koch

RIANA DE WET

Persoonlike Assistent: Dr. Zander van der Westhuizen

Tenita Harris

Ontvangs

Fienie Viviers

Uitvoerende Assistent

Media span

HENRÉ TRUTER​

Tegnies en Ondersteuningsdienste

Gasvryheid span​

ELLANORA GROBLER

Kombuisbestuurder

MAGGIE SHILENGE KOK

Fasiliteite span

Sam Shongoane

Terreinwerker

William Molekoe

Terreinwerker

Roger Makhanya

Terreinwerker

Maria Mokoena

Skoonmaker

Baba-en Peutersentrum


Suan Blignaut

Sentrumhoof / Onderwyseres – Swane-klas


Elisa Molakeng

Klasassistent – Swane-Klas


Susara Brand

Onderwyseres – Eendjie-klas


Lettie Ntuli

Klasassistent – Eendjie-klas


Corne Daffue

Onderwyseres – Pikkewyn-klas


Lizzie Makhobela

Klasassistent – Pikkewyn-klas


Kayla van Eeden

Kurrikulum Assistent – Valkie-klas


Sophy Mahlangu

Klasassistent – Valkie-klas

Petrusca Timmerman

Onderwyseres – Duifie-klas


Sylvia Mahlangu

Klasassistent – Duifie-klas

Ané Bezuidenhout

Kleutersentrum

LIENKIE DE KOCK

Sentrumhoof / Gr. RR Onderwyseres – Pou-klas 

Ellanora Grobler

Ontvangs

Elisa Molakeng

Gr. RR Klasassistent – Pou-klas

Nadia Conradie

Gr RRR Onderwyseres – Flaminke-klas

Selina Nthakga

Gr. RR Klasassistent – Uiltjie-klas

Marli Botes

Gr. RRR Onderwyseres – Suikerbekkie-klas

lize waldeck

Gr. RRR Kurrikulumassistent – Suikerbekkie-klas

Nellie Buda

Gr RR Klassssistent – Pou-klas

Mia Janse van Vuuren

Kurrikulumassistent

Naskoolsentrum


Martha Venter

Naskoolhoof

Grondslagfase


Daleen Bekker

Ontvangs


Emsie van Eyk

Gr.1 Onderwyseres


Elize Lourens

Gr.1 Onderwyseres


Sunette steyn

Gr.2 Onderwyseres


Marike Brand

Gr. 2 Onderwyseres 

Hannerie de Wet

Gr.2 Onderwyseres

Eleen Strydom

Gr.3 Onderwyseres

Jo-Anne de Beer

Buitemuurse Fasiliteerder

Intersenfase


Fienie Viviers

Ontvangs


Henre Truter

Gr.4 Onderwyser

Chane Janse van Vuuren

Gr. 5 Onderwyseres


Blanche Nortje

Gr.6-7 Onderwyseres